Kategorie
Promocje
Nowość

Górnośląskie kosztowności

20,00 zł

Waga:1.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Górnośląskie kosztowności
Oberschlesische Kostbarkeiten

Dülmen 1998, 164 strony, okładka miękka, format A4Dwujęzyczny (polsko-niemiecki) katalog przedstawiający ponad 1000 najcenniejszych, najciekawszych, najwartościowszych i najbardziej oryginalnych eksponatów muzealnych związanych z Górnym Śląskiem. W katalogu umieszczono pozycje znajdujące się w zbiorach muzeów i archiwów, zarówno polskich, jak i niemieckich.

Reprezentowane są zarówno dzieła sztuki, jak i eksponaty użytkowe oraz techniczne. Wśród eksponowanych dzieł znajdziemy między innymi zabytki malarstwa, rzeźby (w tym sakralnej), medalierstwa, ludwisarstwa i odlewnictwa artystycznego, a także grafiki, rysunki techniczne, zegary, broń palną, zabytki techniki (górnictwa i hutnictwa).

To niezwykle ciekawe wydawnictwo o wielkiej wartości merytorycznej – każdy z działów został bowiem poprzedzony komentarzem wybitnych znawców danej dziedziny sztuki.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Polecamy
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


Allegro
Zobacz nasze aukcje
silesiaca.pl jest oficjalnym partnerem
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.